ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΒΑ

Με επιτυχία διοργανώθηκε η ετήσια εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας του ΜΒΑ του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών που έλαβε χώρα την Τετάρτη 12 Φεβρουαρίου, στο ξενοδοχείο Radisson Blu Park Hotel.

Στην εκδήλωση παρευρέθησαν Καθηγητές των Τμημάτων Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας του ΟΠΑ, διδάσκοντες του ΜΒΑ άλλων Πανεπιστημίων καθώς και στελέχη μεγάλων ελληνικών επιχειρήσεων. Μαζική ήταν η  συμμετοχή των  φοιτητών και των αποφοίτων του Προγράμματος στους  οποίους δόθηκε η ευκαιρία όχι μόνο να συσφίξουν τις σχέσεις τους αλλά και να έρθουν σε επαφή με τους επιχειρηματίες που επίσης συμμετείχαν στην εκδήλωση.

Στη διάρκεια της εκδήλωσης πραγματοποιήθηκε αγιασμός από τον Πανοσιολογιότατο Έξαρχο του Παναγίου Τάφου, Αρχιμανδρίτη Δαμιανό.

Ο Διευθυντής του Προγράμματος, Καθηγητής κος Γεώργιος Κουρέτας, έκανε μία παρουσίαση του Προγράμματος Σπουδών και ευχαρίστησε όλους όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους.

Στη συνέχεια έγινε κλήρωση για να μοιραστούν πλούσια δώρα  σε φοιτητές και αποφοίτους.