Παρουσιάσεις αποτελεσμάτων μελετών ΜΚΟ | Future Leaders

Την Τετάρτη 26 Οκτωβρίου στο Αμφιθέατρο Αντωνιάδου 18.00-20.00 οι φοιτητές του ΜΒΑ παρουσίασαν τα αποτελέσματα της μελέτης που εκπόνησαν για κάθε μία από τις τρείς ΜΚΟ οι οποίες συμμετείχαν στο πρόγραμμα ηγεσίας του ΜΒΑ και των Future Leaders. Οι παρουσιάσεις πραγματοποιήθηκαν με τη συμμετοχή των μελών του Δ.Σ. των Future Leaders, των εκπαιδευτών, των business coaches και των εκπροσώπων των τριών ΜΚΟ. Μετά την παρουσίαση των τριών μελετών πραγματοποιήθηκε γόνιμη συζήτηση μεταξύ των φοιτητών και των εκπαιδευτών, των business coaches και των εκπροσώπων των τριών ΜΚΟ αποδεικνύοντας με τον καλύτερο τρόπο ότι η συγκεκριμένη εκπαιδευτική δραστηριότητα δημιουργεί μεγάλη προστιθέμενη αξία στην εκπαίδευση και στην απόκτηση σημαντικών δεξιοτήτων για τους φοιτητές του ΜΒΑ.

Δείτε εδώ τις προτάσεις των φοιτητών

Δείτε εδώ τι είπαν για το πρόγραμμα